Menu

  

Матеріали зі старого сайту

Наше підприємство вже багато років виробляє стильні кухні, їдальні, кабінети, вітальні, передпокої та інші меблі для дому. Компанія «Інтерстиль», була створена в 1995р. Наша основна спеціалізація - це модні кухні, кухонні меблі з масиву натурального дерева. Кухні з дуба - це унікальні, неповторні і стильні кухні. Кухні з масиву натурального дерева виробляються по приватних замовленнях, що враховує особливі побажання клієнта. Кухні з масиву натурального дерева ТМ «Інтерстиль» не бояться підвищеної вологості, при підвищених температурах вони зберігають свій зовнішній вигляд довгі роки, радують споживачів продуманим дизайном і міцністю.

Детальніше: Меблева фабрика "Імперія кухонь".

Починаючи багато років тому роботу в сфері виробництва меблів, ми, салон кухні, тоді ще невелика фірма, що організувала виробництво силами півсотні працівників, вже були впевнені, що наш салон кухні виросте в великомасштабне виробництво та завоює любов і визнання покупців. Наш салон кухні "Інтерстиль" "Імперія кухонь" вважає головною оцінкою своєї роботи вдячні відгуки клієнтів. Салон кухні "Інтерстиль" "Імперія кухонь" впевнений, що вони протягом усіх цих років із задоволенням використовують що виготовляється на нашому виробництві та реалізовану через Інтернет-магазин салон кухні меблі. Наш салон кухні радий можливості поділитися з Вами офіційним визнанням наших успіхів на ринку виготовлення ексклюзивних меблів для кухонь, їдалень, кабінетів, віталень, бібліотек та багатьох інших корисних і красивих предметів обстановки. 

Детальніше: Кращі кухні України, наші нагороди.

Салони «Інтерстиль» та «Імперія кухонь» - це синоніми якості та стилю. Саме тут наші клієнти можуть знайти елітні кухні, зовнішні та якісні характеристики яких не викликають жодних нарікань. І це цілком закономірно: дорогі кухні повинні повною мірою виправдовувати очікування замовників. 
Складові успіху, які в сумі дають якісні елітні кухні, нескладно перелічити. Перше, важлива умова, за якої можливе виробництво кухні класу люкс, вартість якої буде виправдана високою якістю - це просунуті технології. Адже можна зібрати і засіб пересування по-старому, але в результаті вийде, у кращому випадку, віз, і тільки високі технології народжують сучасні потужні автомобілі. Порівняння, можливо, не найбільш точне, але по суті - вірне: престижні кухні - класичні або в стилі «модерн» - можна створити тільки за наявності сучасних технологій. По-друге, фабрики, що виробляють елітні кухні неможливо уявити собі без сучасного обладнання. І це теж виправдано: як дорогий діамант вимагає хорошої оправи, так і ті, хто створює дорогі кухні, вимагають відповідного інструменту. Ну і, звичайно, ніяке найсучасніше обладнання і ніякі найвищі технології не можуть зробити елітні кухні без участі висококласних фахівців. Саме майстерність робітників забезпечують кухні класу люкс, вартість яких цілком співвідноситься з їх бездоганною якістю.

Детальніше: Кухні на замовлення - елітне ставлення до потреб клієнтата

Одне з найважливіших місць у нашому домі - це кухня, і з цим не посперечаєшся! На кухні ми готуємо, обідаємо, зустрічаємо друзів, а іноді просто приємно проводимо час за чашкою приємного кави. Отже, вона повинна бути доглянутої й оригінальною! Замовлення кухні - це відмінне і вигідне рішення для Вас!
Кухні купити, а також зробити індивідуальне замовлення кухні Ви можете в наших салонах «Імперія кухонь».
Існує величезний вибір готових кухонь, а також можливий індивідуальне замовлення кухні. Ви зможете кухні купити за прийнятною для Вас ціною і на будь-який смак. На Ваші кухні ціни будуть повністю залежати від обраного Вами дизайну, матеріалу та проекту. Кухні Ви можете придбати ексклюзивні, зроблені спеціально на Ваше замовлення і проекту.

Детальніше: Корисні поради для догляду за кухонними меблями

Самый оптимальный вариант обустройства Вашей кухни - это оформить заказ в ТМ «Интерстиль», «Империя кухонь». Для этого Вам надо заглянуть в представленные на сайте каталоги кухонной мебели и выбрать из предоставленного большого ассортимента наиболее устраивающий Вас вариант дизайна и цветовой гаммы.
В каталоге кухонь размещены фотографии высокого качества, что удобно при выборе кухни на заказ.
По размещённым на сайте фотографиям в разделе «каталоги» можно найти наборы, состоящие из столовых, кухонь, кабинетов и прихожих. Подробные каталоги кухонь отображают на фото различные кухонные наборы, преимущественно имеющие в названии женские имена. Все производимые кухни ТМ «Интерстиль», «Империя кухонь» имеют красивый и изящный вид, неповторимый вид, они представлены в каталогах.
Сочетая в себе изящество, красоту и качество наборы кухонь от ТМ «Интерстиль», «Империя кухонь» пользуются большой популярностью во многих странах мира: в Европе, в Америке и Объединённых Арабских Эмиратах. А эти страны предъявляют большие требования к качеству и дизайну мебели, и производимая кухонная мебель ТМ «Интерстиль», «Империя кухонь», полностью отвечает самым высоким требованиям.
Красоту классического стиля продукции можно оценить просмотрев каталоги кухонной мебели.
Просмотрев там кухонную мебель, и выбрав подходящий вариант, обратитесь в мебельный салон ТМ «Интерстиль», «Империя кухонь», к консультанту по продажам.
Специалист салона бесплатно сделает все замеры Вашего кухонного помещения, в котором разместиться будущая кухонная мебель, выбранная Вами.
Наши салоны всегда развиваются и с каждым годом мы открываем новые представительства. Сегодня кухни, спальни, кабинеты, столовые, столы и стулья, гардеробные, прихожие и гостиные Вы с легкостью сможете купить или заказать в таких городах: Харьков, Одесса, Донецк, Луганск, Николаев, Ивано-Франковск, Чернигов, Ужгород, Полтава, Черновцы, Луцк, Тернополь, Кировоград, Ровно, Сумы, Хмельницкий, Симферополь, Днепропетровск, Львов, Запорожье, Житомир, Херсон, Черкассы, Винница, Киев и Крым. В общей сложности можно сказать, что наши представительства есть в каждом регионе Украины.

- Надійність
ТМ «Інтерстиль» відома на меблевому ринку України 15 років. За цей час ми зарекомендували себе як відповідального, надійного партнера, а наша продукція зуміла завоювати бездоганну репутацію, що відповідає вимогам найвищих стандартів. Підтвердження чому служать численні нагороди, дипломи та подяки, що продукція ТМ «Інтерстиль» незмінно завойовує, беручи участь на міжнародних виставках, ярмарках і форумах.
- Асортимент
Своєрідність пропонованого асортименту визначається його оригінальністю та унікальністю. В асортименті ТМ «Інтерстиль» весь спектр наборів меблів для дому: кухні, їдальні, вітальні, домашні кабінети, спальні, вітальні, бібліотеки і т.ін. А також різноманітні гнуті елементи з масиву деревини, нестандартні вироби під розмір приміщення замовника, широка кольорова гама.

Детальніше: Співпраця - ТМ «Інтерстиль». Кухні. Меблі для дому

Зателефонувати нам! Нашi салони.