Menu

  

Як замовити меблі для дому від ТМ «Інтерстиль»

Перш за все, дякуємо Вам за інтерес до нашої продукції. Ви зупинили свій вибір на меблях, які дійсно, володіють всіма можливими перевагами. Більш ніж 20-річний досвід роботи в меблевому виробництві та високий відсоток лояльності клієнтів (понад 89% замовників стають нашими постійними клієнтами) дозволяє нам стверджувати це з повною упевненістю.

А тепер про те, як замовити наші меблі

Перший крок - звернення до найближчого салон-магазину ТМ «Інтерстиль» «Імперія кухонь» (адреси салонів Ви можете знайти в закладці «де замовити»). Зв'язатися з салоном можливо двома способами: зателефонувавши або під'їхавши безпосередньо в салон (див. www.interstyle.in.ua).
Консультант-дизайнер в салоні детально ознайомить Вас з асортиментом, допоможе вибрати потрібну модель. Потім разом з Вами з урахуванням побажань, особливостей Вашого приміщення зробить проект майбутнього виробу (в електронному вигляді). Для складання проекту краще, щоб у Вас був план приміщення із зазначенням необхідних комунікацій. Однак, якщо такого плану немає, консультант в будь-якому випадку розробить демонстраційний проект і попередній розрахунок його вартості.
Наступний етап - це виїзд консультанта-дизайнера на замір Вашого приміщення. Після того, як точний вимір виконаний, консультант починає детальну роботу над Вашим проектом. У процесі цієї роботи вже остаточно визначаються : дизайн моделі, її функціональна начинка, колір обробки та вартість.
Коли всі нюанси будуть уточнені і проект затверджений замовником, консультант підготує необхідний пакет документів на замовлення і договір на виготовлення продукції, що замовляється. Він також забезпечить розміщення затвердженого Вами замовлення на фабриці, погодить терміни виготовлення, доставки і монтажу.
В процесі роботи з консультантом та по завершенні монтажу замовлення, і в будь-який період експлуатації свого набору меблів, Ви можете оцінити роботу служб нашого підприємства або нашого дилера, і висловити всі свої зауваження і побажання будь-яким зручним для Вас способом: по телефону, поштою, через e-mail.
Ми щиро хочемо, щоб наш замовник був задоволений замовленими меблями і рівнем пропонованого сервісу.
Ми хочемо, щоб Ви були щасливі - купуючи наші меблі, щасливі - використовуючи їх.
Наші меблі з натурального дерева в розкішному будинку або квартирі будуть відображати не тільки стиль її власника, а й наповнять Ваш будинок комфортом, затишком та теплом натурального дерева. Вони стануть родзинкою інтер'єру Вашого будинку.

Зателефонувати нам! Нашi салони.