Menu

  

Онлайн розрахунок кухні

Для отримання попереднього прорахунку Вашої кухні, заповніть, будь ласка, форму нижче. Або відправте нам на пошту interstyle.in.ua@gmail.com план приміщення кухні з розмірами, та обов’язково вкажіть назву моделі, яку необхідно прорахувати, та наявність вбудованої побутової техніки.
Ваше ім'я
Ваш e-mail
Ваш телефон
Розміри стін і побажання
Назва моделі кухні
Оберіть матеріал виготовлення
Стільниця
Опишіть Ваш запит
 
 
 
 

 

 

 Послуги:

-вимір приміщення
-попередній розрахунок вартості
-розробка індивідуального проекту кухні
-виготовлення індивідуального зразка кольору
-доставка
-складання


Вимір приміщення:
Для того, щоб Ваша кухня або будь-які інші меблі ідеально вписалися в габарити приміщення, необхідно, щоб виміри були виконані професійно і правильно. Будь-яка, помилка і неточності в знятті габаритів, неминуче приведуть до проблем при установці меблів і подальших додаткових фінансових витрат.
Наше підприємство робить послуги з професійного зняття розмірів приміщення. Досвідчені менеджери швидко і якісно виконають усі необхідні роботи. Якщо ж складність приміщення висока, наприклад, мансардний поверх із скошеною стелею, або потрібно облаштувати меблями у стик по периметру і обшити панелями кабінет, -в таких випадках, на складні об'єкти разом з менеджерами виїдуть наші інженера-конструктора, які ідеально виконають виміри найскладніших ділянок будь-кого приміщення.
Вартість послуги (без урахування транспортних витрат) -від 500грн. (залежить від розмірів і складності приміщення). У разі, якщоВи замовите у нас меблі, вартість виміру відніметься з вартості замовлення.

Попередній розрахунок вартості замовлення:
Кожного потенційного клієнта цікавить вартість його майбутнього замовлення. Проте, остаточний розрахунок вартості замовлення можливий тільки після зняття точних розмірів приміщення, розробки проекту майбутнього виробу і його підтвердження замовником. Проте, менеджери фабрики можуть виконати попередній розрахунок вартості замовлення по наданих Вами орієнтовних розмірах. Для цього в полі "заявка на розрахунок кухні" Вам потрібно вказати габарити приміщення, назву вподобаної моделі, матеріал виготовлення і наявність вбудованої побутовоїтехніки. Цієї інформації вистачає для того, щоб менеджер зміг виконати приблизний попередній розрахунок вартості Вашого майбутнього виробу.
Послугу попереднього розрахунку вартості підприємство надає безкоштовно.

Складання:
Монтаж виробів і меблів виконують наші спеціально навчені монтажники, що мають більш ніж 15-річний досвід складання конструктивно-складних виробів і високу кваліфікацію.
Послуги з монтажу меблів у вартість замовлення не входять і розраховуються індивідуально, виходячи з його складності і об'єму. Орієнтовно вартість монтажу складає 7-15% від вартості замовлення. Послуги з монтажу розраховує менеджер замовлення індивідуально.

Розробка індивідуального проекту виробу:
Для того, щоб схематично представити майбутній виріб, в першу чергу, - кухню, менеджер, спираючись на побажання клієнта і отриману від нього інформацію, складає індивідуальний проект цього виробу (схематичне зображення).

Виготовлення індивідуального зразка кольору:
Підприємство пропонує щонайширшу колірну гамму своїх виробів : прозорі обробки, що проявляють природний малюнок деревини максимально яскраво і самобутньо, обробки емалями по каталогах RAL і Kemilac, різноманітне патинування, авторський розпис і багато що інше. Проте в цій спільній творчій роботі менеджер допоможе Вам зорієнтуватися у виборі, визначитися з кольором і матеріалом виготовлення. Він підкаже, як краще, виходячи з вимог ергономіки, розмістити на кухні зони зберігання, обробки і готування, оптимально збудує територію так званого "робочого трикутника" і відкриє ще багато інших секретів, завдяки яким час, проведений у будинку, стане максимально приємним, а побут - комфортним і затишним.

Послуги з розробки індивідуального проекту підприємство робить безкоштовно. Виконані проекти видаються на руки клієнтові тільки після підписання договору і внесення передоплати за замовлення.

Іноді трапляється так, що замовникам необхідно виконати фарбування виробів в тон до тих меблів, які у них вже є, або в якихось нестандартних кольорах, які їм порекомендував дизайнер. Дуже небагато підприємств йдуть на такі експерименти, наша ж фабрика завжди готова до нового. Досвідчені фахівці, лаборанти, унікальні майстри малярних робіт і найвища технічна оснащеність підприємства дозволяють нам легко задовольняти і такі вимоги своїх клієнтів.
Вартість виготовлення індивідуального зразка кольору складає 2500грн/шт. У разі, якщо Ви замовляєте меблі у нас, вартість прийнятого і затвердженого зразка віднімається з вартості Вашого замовлення.

Доставка :
Основний спосіб відвантаження меблів клієнтові, найбільш поширений на сьогодні на підприємстві, - самовивезення.
Проте, підприємство має власний парк вантажних автомобілів, у зв'язку з чим, ми робимо платні послуги з доставки меблів в Київ і Житомир, а також населені пункти Київської і Житомирської області.
Вартість доставки розраховує менеджер замовлення індивідуально.

Зателефонувати нам! Нашi салони.