Menu

  

Кухня Виктория 1
Кухня Виктория 1
Кухня Виктория 1
Кухня Виктория 1
Кухня Виктория 1
Кухня Виктория 1
Previous Next Play Pause

Кухня "Вікторія 1" з фасадами з плити МДФ фарбованої з ефектом тестурізато та ДСтП Egger

Про моделі

Зручна та ефектна кухня, в якій оптимально поєднані модний дизайн, функціональне наповнення, ергономічність та комфорт експлуатації.

Стиль набору - сучасний.

Матеріал фасадів

Матеріал виготовлення фасадів: глухі фасади виготовляються з плити МДФ необлицьованої або облицьованої натуральним шпоном дубу, ясеня або вільхи. Рамки засклених фасадів «Вікторія1» виготовляються з масиву деревини дубу, ясена або вільхи. Також засклені фасади «Вікторії1» можуть виготовлятися в алюмінієвій рамці з фільонкою з тонованого скла або кольорового скла «Лакобель».

Про моделі на фото

Сучасна модель, що демонструє різноманітні можливості комбінування матеріалів. Задня стінка верхнього відкритого модулю, фасади нижніх секцій та інтегрована стільниця виконані у насичених древесних тонах ДСтП Egger, які яскраво відтіняють холодний рівний блиск білих тестурізованих поверхонь.

Про моделі на фото (2)

Ще один варіант цікавого рішення сучасної кухні. Колірний контраст тут є гармонійний і досить стриманий, зате яскраво і демонстративно відтіняють один одного різні фактури використаних матеріалів

Стільниця і стіл-острів, що виготовлені з насичених тонів ДСтП фірми Egger, підкреслені двома відтінками фарбованого МДФ з ефектом тестурізато.

Матеріал виготовлення модулів: ДСтП Egger, плита МДФ фарбована тестурізато

Стільниці: ДСтП Egger.

 

МДФ  необлицьована /

МДФ облицьована натуральним шпоном дубу, ясеню, вільхи

Оздоблення:
- більше 200 видів фарбувань за програмою «Інтерстиль»;
- вся палітра RAL
- вся палітра KEMILAC

- R і S фасади в наборі не виготовляються

Онлайн розрахунок кухні

Для отримання попереднього прорахунку Вашої кухні, заповніть, будь ласка, форму нижче. Або відправте нам на пошту interstyle.in.ua@gmail.com план приміщення кухні з розмірами, та обов’язково вкажіть назву моделі, яку необхідно прорахувати, та наявність вбудованої побутової техніки.
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
captcha
Перезавантажити
Зателефонувати нам! Нашi салони.