Menu

  

.

Кухня «Вікторія 1» з фасадами із плити МДФ фарбованої з ефектом тестурізато новинка 2017

Кухня «Виктория 1»
Кухня «Виктория 1»
Кухня «Виктория 1»
Кухня «Виктория 1»
Кухня «Виктория 1»
Кухня «Виктория 1»
Previous Next Play Pause
Кухня «Виктория 1» Кухня «Виктория 1» Кухня «Виктория 1»

Кухня «Вікторія 1» з фасадами із плити МДФ фарбованої з ефектом тестурізато

Про моделі

Ефектна стильна кухня, яка поєднує сучасний дизайн і максимально функціональне наповнення.

Стиль набору: сучасний.

Матеріал виготовлення: глухі фасади виготовляються з плити МДФ необлицьованої або облицьованої натуральним шпоном дубу, ясена або вільхи. Рамки засклених фасадів «Вікторія1» виготовляються з масиву деревини дубу, ясена або вільхи. Також засклені фасади «Вікторії 1» можуть виготовлятися в алюмінієвій рамці з фільонкою з тонованого скла або кольорового скла «Лакобель».

Про моделі

Модель, що представлена ​​на фото, - зразок лаконічного дизайну з його суворими геометричними формами і чітко вивіреною ритмікою. Прямі лінії гарнітура то стрімко рухаються паралельно одна одній, то різко перетинаються, демонстративно ділячи набір на частини і модулі. Особливий шик гарнітуру надає фарбування з ефектом тестурізато. Це унікальна, модна сьогодні обробка, при якій поверхня меблів набуває легкої приємної на дотик шорсткості. Вироби зі спецефектом тестурізато прості в догляді, довговічні і надзвичайно привабливі. Додатковий плюс - ідеальне поєднання ціни та якості.

Матеріал виготовлення модулів: плита МДФ фарбована з ефектом тестурізато в матовому (темні тони) і глянсовому (білі тони) блисках.

Стільниця: ДСтП облицьована термостійким пластиком.