Menu

  

Шановні друзі!

З радістю повідомляємо про відкриття нового меблевого салону ТМ «Інтерстиль» в м. Києві 15.10.2016 р.

Постійні клієнти нашої торгової марки знають і вибирають нас, тому що абсолютно впевнені, ТМ «Інтерстиль» - це чудова якість, вишуканий дизайн і стиль, витриманий в найдрібніших деталях.

Не стане винятком і новий салон по вул. В. Васильківська, 129. Тут на Вас чекають комфортна обстановка, затишні зали, чудово підготовлений персонал і, головне, - найкращі меблі для дому в різноманітніших стилях.

 

Модні і функціональні кухні, вишукані столові, розкішні обідні групи, - в нашому салоні Ви з легкістю зможете облаштувати свій будинок в єдиному стильовому рішенні, зробивши його при цьому ексклюзивним і, дійсно, неповторним. А досвідчені консультанти допоможуть зорієнтуватися в асортименті, побажаннях і знайдуть для Вас найкраще рішення, створивши ідеальний проект Ваших майбутніх меблів.

Спеціально до відкриття салону на В. Васильківській ми приурочили початок нової акції, неймовірно вигідної і досить довгої (до Нового року!), щоб Ви змогли визначитися з вибором і придбати бажані меблі на найвигідніших для Вас умовах.

Дорогі кияне, гості столиці і всі ті, кому до душі красиві, вишукані меблі та стильний дизайн, запрошуємо Вас відвідати наш новий салон, і в ці холодні осінні дні відчути по-справжньому теплу, доброзичливу, позитивну атмосферу, яку ТМ «Інтерстиль» щедро дарує всім своїм гостям і, звичайно, замовникам.

Нагадуємо:

Дата відкриття нового салону - 15.10.2016 р.

Місце відкриття - м. Київ, вул. В. Васильківська, 129.

Ласкаво просимо!

З любов'ю і повагою колектив ТМ «Інтерстиль».

Ми працюємо для Вас!