Menu

  

з 1 липня по 31 серпня неймовірно вигідні умови на новинку -
кухонний гарнітур «Оскар» !!!

Розмір фантастично вигідних знижок дізнавайтеся в салонах

ТМ «Інтерстиль»!

(Цікаві умови очікують Вас і при покупці інших моделей нашої торгової марки !!!)

Оскар Одесса c

 

 

Гарнітур «Оскар» - остання розробка дизайнерів ТМ «Інтерстиль». Оригінальний, вишуканий і стильний, - він створює одночасно елегантний і ніжний інтер\\\\\\\\\\\\\\\'єр, в казковий комфорт якого хочеться повертатися знову і знову.

У цьому наборі дивним чином об\\\\\\\\\\\\\\\'єдналися фантазія дизайнера і ретельний, скрупульозний аналіз споживчих очікувань і вимог сучасних покупців. В результаті набір вийшов дуже шляхетним, делікатно приховує за своєю елегантною зовнішністю найсучаснішу начинку.

Загальна характеристика набору:

Стиль - сучасна класика. Дизайн набору на увазі тільки прямі, строгі лінії і стриману геометричність.

Фасад - комбінований: рамка фасаду виготовляється з масиву деревини (дуб, вільха, ясен, клен), фільонка - з МДФ, облицьованої натуральним шпоном дуба, вільхи, ясена або клена.

Корпус - ДСтП ламінована або ДСтП, облицьована натуральним шпоном деревини.

Оздоблення - різноманітна, включаючи ефекти штучного старіння, патинування, комбінування кольорів.

Фурнітура - HAFELE (Німеччина), BLUM (Австрія)

Системи зберігання - по різноманітні ціною і функціональності: від простих кошиків і бутилочниц до складних, великогабаритних і максимально містких висувних систем зберігання, що дозволяють використовувати навіть найвіддаленіші і важкодоступні місця внутрішнього простору кухонних меблів. Виробники KESSEBOHMER (Німеччина), Violе (Туреччина).

Напрямні - ящики з системами тандембокси (динамічне навантаження 50кг), метабокс (динамічне навантаження 25кг), ящики з ДСтП ламінованої (динамічне навантаження 25кг).

Стільниці - штучний камінь Старон (Samsung Корея); ДСтП, облицьована спеціальним термостійким пластиком; ДСтП, облицьована натуральним шпоном дуба, ясеня або вільхи; а також можлива комплектація стільницями з масиву дуба, ясена або вільхи.

Ціна на 01.07.2016г. за 1м.п. (+ Верх низ) - від 10тис. грн

Ескізи можливих проектів

 

                    Розмір 3820мм

з карнизом, декоративним поясом, пілястрами

Розмір 4500мм х 2400мм

без карниза і декоративних елементів