Menu

  

Салони «Інтерстиль» та «Імперія кухонь» - це синоніми якості та стилю. Саме тут наші клієнти можуть знайти елітні кухні, зовнішні та якісні характеристики яких не викликають жодних нарікань. І це цілком закономірно: дорогі кухні повинні повною мірою виправдовувати очікування замовників. 
Складові успіху, які в сумі дають якісні елітні кухні, нескладно перелічити. Перше, важлива умова, за якої можливе виробництво кухні класу люкс, вартість якої буде виправдана високою якістю - це просунуті технології. Адже можна зібрати і засіб пересування по-старому, але в результаті вийде, у кращому випадку, віз, і тільки високі технології народжують сучасні потужні автомобілі. Порівняння, можливо, не найбільш точне, але по суті - вірне: престижні кухні - класичні або в стилі «модерн» - можна створити тільки за наявності сучасних технологій. По-друге, фабрики, що виробляють елітні кухні неможливо уявити собі без сучасного обладнання. І це теж виправдано: як дорогий діамант вимагає хорошої оправи, так і ті, хто створює дорогі кухні, вимагають відповідного інструменту. Ну і, звичайно, ніяке найсучасніше обладнання і ніякі найвищі технології не можуть зробити елітні кухні без участі висококласних фахівців. Саме майстерність робітників забезпечують кухні класу люкс, вартість яких цілком співвідноситься з їх бездоганною якістю.

Здійснюючи елітні кухні, ми в рівних пропорціях змішуємо всі вищеназвані компоненти. Саме завдяки цьому ми можемо запропонувати нашим вітчизняним і зарубіжним клієнтам дорогі кухні, що володіють усім набором необхідних переваг, важливих для споживача. Так, елітні кухні наших торгових марок - це бездоганний стиль і зовнішня краса. За цими критеріями і вибираються предмети інтер'єру. Кухні класичні або сучасні - будь-який варіант бездоганний з точки зору естетики. Крім того, зручність експлуатації і функціональність є також невід'ємними характеристиками, без яких не можна собі уявити кухні класу люкс. Вартість цих предметів інтер'єру складається саме з поєднання зовнішніх і експлуатаційних якостей кухонь. Адже елітні кухні - не просто прикраса інтер'єру, і використовувати їх потрібно за призначенням, щоб було зручно і комфортно. Ну і сьогодні, коли весь світ стурбований екологією навколишнього середовища і, в першу чергу, власної оселі, дорогі кухні, куплені в наших салонах, є запорукою безпеки для всіх мешканців будинку. А якщо врахувати, що елітні кухні, як і всякі інші, - це місце зустрічі всіх членів сім'ї, то вимоги до їх екологічної безпеки є не примхою вимогливих клієнтів, а всього лише необхідністю. Заяви про те, що наші кухні - класичні приклади турботи про здоров'я замовників зовсім не голослівні, вони підтверджені відповідними сертифікатами, в тому числі ISO 9001:2000. Сьогодні ніхто не бажає платити значні гроші просто за назву «кухні класу люкс». Вартість цього придбання в сучасних умовах повинна бути повністю підтверджена набором переваг, якими володіють наші елітні кухні. 
Вже сьогодні нашими постійними клієнтами, для яких дорогі кухні марок «Інтерстиль» та «Імперія кухонь», і це єдиний можливий вибір, стають не тільки жителі України. Наші кухні - класичні з точки зору елітарності - вибирають і росіяни, і чехи, і голландці, і жителі багатьох інших країн, навіть, як це не дивно, італійці, які й самі майстри на елітні кухні. Хоча, якщо вдуматися, то немає ніякого чуда в тому, що дорогі кухні від нашого підприємства припали до душі такій кількості різних за культурою і традиціями людям. Адже кухні класу люкс, вартість яких на 100% виправдана високою якістю, кожному будуть до смаку. І, крім того, всі наші клієнти знають, що в салонах компанії завжди можна виявити елітні кухні нових, цікавих моделей, зокрема популярні класичні кухні. Адже асортимент, представлений в наших салонах, незмінно поповнюється, розширюється і приємно дивує кожного, хто має намір придбати кухні класу люкс. Вартість новинок, при цьому, що також відповідає високій якості виробів, і це робить наші елітні кухні настільки затребуваними. Немає межі досконалості - це наше кредо, і ми керуємося їм, роблячи дорогі кухні для своїх не менш дорогих клієнтів. І, мабуть, кращим визнанням для виробника є схвальні рекомендації існуючих покупців, завдяки яким наші елітні кухні вибирають нові клієнти. Адже що таке кухні класу люкс? Вартість? Елітарність? Не тільки. Це люкс-ставлення до клієнта, люкс-прагнення догодити його очікуванням. І в цьому сенсі наші дорогі кухні чітко потрапляють в дану ухвалу, лідируючи в купівельних уподобаннях серед багатьох інших, що носять звання «елітні кухні».
Власне кажучи, і динаміка нашого розвитку, а також географія салонів, що пропонують елітні кухні торгових марок «Інтерстиль» та «Імперія кухонь» свідчать про те, що попит стійко зростає. Наприклад, у 1995 році кухні - класичні зразки наших марок - можна було придбати в основному тільки в Києві, то сьогодні, в результаті всебічного розвитку компанії, ми маємо більше 50 представництв, які пропонують нашим клієнтам кухні класу люкс. Вартість, якість, краса і стиль наших кухонь в кожному з цих салонів - найкраще, на що може розраховувати кожен, хто вибирає наші елітні кухні.

Наші салони:

Україна

Магазин "IМПЕРIЯ КУХОНЬ"

Київ, вул. Червоноармiйська, 74

тел.: (044) 287-5630


Мапа ...


Магазин "IМПЕРIЯ КУХОНЬ"

Київ, просп. Перемоги, 18

тел.: (044) 236-8420

Магазин "IМПЕРIЯ КУХОНЬ"

Київ, вул.Маршала Тимошенко, 21 корп. 6

тел.: (044) 581-3136

Центральний Будинок Меблів

м. Київ, бульвар Дружби Народів, 23

(2 поверх)

тел.: (044) 200-2029

Магазин "IМПЕРIЯ КУХОНЬ"

г.Житомир, вул. В.Бердичівська, 4/11

тел.: (0412) 42-0620, 22-2686

ТЦ "ШОК"

г.Винниця, ул.Келецька, 117б

тел.: (067) 449-15-19

 

РосіяМоскваCалон "Меблі Клас"
ст.м "Нові Черемушки"
вул. Вавiлова, 97
тел.: (495) 223-3411


ТОВ "Масив"
Торговий комплекс "Три кити"
Можайське шосе, 2 км від МКАД
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: (495) 747-1928ТОВ "Масив"
Торговий центр "Фемілі Рум"
Київське шосе, 500 м від МКАД
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: (495) 988-4078Санкт-ПерербургТОВ "ТД Євролюкс"
пр-т Комендантська, 4
офіс 305 (бізнес-центр "Стройдом")
тел. (812) 493-5874ТК "СтройДом"
ст.м Комендантська пр.
Комендантська пр., 4А, офіс 305
тел.: (812) 493-5900
тел.: (812) 493-5873
тел.: (812) 493-5874
www.td-evrolux.ru
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.ТК "Сампсоніївська"
ст.м Виборзька
Б. Сампсоніївська пр., буд 32, секція 247, 253
тел.: (812) 324-5976
тел.: (812) 324-1180ТК "Меблевий Континент"
ст.м Електросила
вул. Варшавська, будинок 3, секція 324, II черга
тел. (812) 337-5717ТК "Інтер
ст.м Пионерская / Стара Село
Богатирський пр., буд 14, секція 204, 205
тел.: (812) 305-3903Ростов-на донуТОВ "Едем"
пр-т. Нагібіна, 32 / 2
тел.: (8632) 42-6062
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.ВологдаМеблевий салон "Оранжевий кот"
вул.Челюскінців, 47
тел. (817) 272-96-73Нижній НовгородТорговельний центр "Открытый материк"
вул.Ларіна, 7
тел. (831) 469-36-91

 

Зателефонувати нам! Нашi салони.