Menu

  

Переваги праці зТМ «Інтерстиль»

Гарантійний термін обслуговування на кухні-24 місяці 

25 років на меблевому ринкунам можна довіряти !!!

 

  Лідер меблевої галузі України по розробці і застосуванню інноваційних рішень у дизайні, технологіях, якості. Краще високопродуктивне і Італійське і німецьке обладнання. ТМ Інтерстиль застосовує тільки якісні італійські лакофарбові матеріали, спеціально розроблені для наших ексклюзивних кольорів. Усі вироби проходять техоперацію фінішної зборки, що гарантує 100% - вий контроль якості кожної одиниці продукції. 

Ми працюємо за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001 

 На фабриці ТМ «Інтерстиль» найбільший в Україні конструкторсько - технологічний відділ, де працюють кращі дипломовані фахівці. Завдяки цьому наші клієнти мають 100% можливість виконання будь - якого замовлення, в т.ч. нестандартних, дизайнерських рішень. ТМ «Інтерстиль» лідер ринку за виробничими потужностями і конструкторсько - технологічними можливостями. Для нас не має нічого неможливого. Наш фахівець БЕЗКОШТОВНО виїде на обєкт, зробить усі необхідні заміри для проекту. Дизайнер БЕЗКОШТОВНО розробить декілька варіантів макетів, і складе кошторис Вашого замовлення.ТМ «Інтерстиль» лояльний до своїх клієнтів, і дарує додаткові знижки.

- Асортимент

Своєрідність пропонованого асортименту визначається його оригінальністю та унікальністю. В асортименті ТМ «Інтерстиль» весь спектр наборів меблів для дому: кухні, їдальні, вітальні, домашні кабінети, спальні, вітальні, бібліотеки і т.ін. А також різноманітні гнуті елементи з масиву деревини, нестандартні вироби під розмір приміщення замовника, широка кольорова гама.

- Сировина та матеріали

  ТМ «Інтерстиль» - одна з небагатьох в Україні виробників меблів з фасадами з масиву деревини. Переваги таких виробів: вони природніше, здоровіше і прийнятні для людського організму, престижніше і дорожче; крім цього, меблі з натурального дерева, як і раніше, поза конкуренцією. Комплектуючі та аксесуари виробів ТМ «Інтерстиль» поставляються від провідних європейських підприємств виробників (BLUM, HAFELE, HETTICH, FRANKE та ін)

-Гарантія

Гарантійний термін обслуговування – 24 місяціМеблі на замовлення від ТМ «Інтерстиль» виготовляється у жорсткій відповідності з галузевими та міжнародними стандартами, включаючи ГОСТ 16371-93 МЕБЛІ Загальні технічні умови, ГОСТ 19917-93 МЕБЛІ для сидіння і лежання. Загальні технічні умови і МС ISO 9001 . Системи менеджменту якості - Вимоги. Діє система післягарантійного супроводу.

Ми працюємо для Вас!


 

Пропонуємо вигідне партнерство!

ТМ «Інтерстиль» відома на меблевому ринку України.
Ми зарекомендували себе як відповідального, надійного партнера, а наша продукція зуміла
завоювати бездоганну репутацію, що відповідає вимогам найвищих стандартів. Підтвердження чому
служать численні нагороди, дипломи та подяки, що продукція ТМ «Інтерстиль» незмінно завойовує,
беручи участь на міжнародних виставках, ярмарках і форумах.

Співпраця з ТМ "Інтерстиль" - це вигідний бізнес і впевненість у завтрашньому дні!

Більше інформації за телефоном або пишіть в Viber:

 +38 096 82 52 000

id="tube"

Зателефонувати нам! Нашi салони.